?>

O MNE

Gabriela Mendel with love.

Vítam Vás v mojom svete plnom fotiek a farieb.

 

Volám sa Gabriela, žijem a fotím v mojej rodnej Banskej Bystrici a fotoaparát je ako moja tretia ruka. Zachytávam Vaše dôležité životné obdobia už takmer 10 rokov. Snažím sa zachytiť moment plný smiechu, emócie, zaujímavého svetla a drobných detailov.

Portrait

Každá žena je krásna a preto každá z nás má právo sa aspoň na jeden deň cítiť ako modelka...

Pregnancy

To najvzácnejšie obdobie pre každú ženu. Veľké guľaté bruško je tá najkrajšia a najúprimnejšia ozdoba...

Wedding

Príbeh plný neopakovateľných momentov, ktoré pomocou fotografie zachytím a zhmotním naveky...

Partneri a značky, ktoré mi skrášlujú fotografie, a ktoré sa stali neoddeliteľnou súčasťou mojej tvorby

Taktiež navštívte aj môj blog!

slider

Gabika, ďakujeme za krásne fotky, za príjemný zážitok. Všetko bolo dokonalé, od prvého kontaktu s tebou, líčenie, až po odovzdanie fotiek, z ktorých sa budeme tešiť ešte veľmi dlho. Fotografie vystihujú presne to, ako som sa v ten deň a chvíli cítila. Budeme sa tešiť na ďalšie fotenie.

P & P. (Petra N.)

Gabika je topka. Ďakujeme za krásne fotky a pekné chvíle strávené v ateliéri. Odporúčam všetkým.

Helena P.

Ďakujeme tejto úžasnej fotografke za krásne fotografie z najkrajšieho obdobia ženy-tehotenstva. Je to jeden úžasný človek ktorý možno ani nevie ako jej fotografie robia radosť. Určite odporúčame.

Andrea M.

Gabiku a jej prácu môžem a chcem len odporučiť, a to všetkými desiatimi na rukách i nohách. Do fotenia dáva 100% nasadenie, pozitívnu náladu a nekonečnú energiu. Fotky sú prekrásne, majú svôj jedinečný príbeh a tak dobre sa na ne pozerá. I ja nemodelka som sa cítila ako celebritka, tak dobre sa Gabika o nás fotografované stará. Nehovoriac o tom, že Gabika aj krásne maľuje, čiže som si fakt s ničím nemusela robiť starosti, prosto full servis… Ako bonus nezabudnuteľná atmosféra počas celého fotenia, keď mi to celé prišlo ako super posedenie s kamoškou a dokázala by som tak fotiť celý deň. Už teraz sa neviem dočkať ďalšieho fotenia. U Gabiky platí to, že keď človek robí prácu s vidieť i cítiť a prináša najlepšie výsledky.

Andika B.

Gabrielka ja nemám slov.  Pohodová, pozitívna a talentovaná profi fotografka (hlavne že máme vyštudované to isté). To ako si sa vcítila do témy fotenia ma úplne dostalo bez toho, aby som ti polhodinu vysvetľovala čo a ako. Prajem ti, aby si týmto darom robila ľuďom krajšie dni tak ako si ho urobila mne.

Zuzka B.

Tvoj brat je tiež mega šikovný..

Anonym