?>

Tehotenské fotenie je výnimočné

5. mája 2020

Najčastejšie veta, ktorú od tehuliek počúvam, je: „Ja som strašne pribrala, ani sa asi nechcem fotiť”. Niekedy si vravím, že som pol fotografka a pol tak trošku psychologička. Myslím to úplne v dobrom, snažím sa dokázať každej žienke, že práve to veľké bruško ich v tom období zdobí a robí krásnymi.

Úplne chápem, že sa v tehotenstve cítite “veľké”, pretože samé najlepšie viete, ako sa Vaše telo mení. Avšak väčšie ruky a podobne sa dajú trochu “skorigovať”:-).

Na tehotenské fotenie odporúčam najčastejšie 28. týždeň, kto priberá rýchlejšie 26.-28., kto pomalšie 28.-31. týždeň. Na fotenie si samozrejme môžete zobrať partnera. Aby muži v ateliéri netrpeli, stačí, keď prídu na poslednú polhodinku fotenia a s vedomím, že to nebude dlho trvať sa im pôjde na fotenie ľahšie :D. Aké oblečenie si priniesť, aké kúsky mám pre Vás v ateléri k dispozícii ja a čo si má so sebou zobrať partner som vysvetlila v blogu “Ako prebieha fotenie.”. 🙂


Na fotenie s detičkami si môžete vziať kamarátku / babičku, ktorá nám so strážením Vašich ratolestí pomôže. Odporúčam vziať obľúbené hračky. Čas na fotenie odporúčam po skúsenostiach naplánovať aj podľa toho, ako sú deti zvyknuté spinkať.

3 dni, 1 karavan, 6 miest.
Celý trip sme prešli na “úplne nenápadnom” krikľavo-žltom karavane, no samozrejme je tento výlet vhodný aj na klasiku - a teda autom a prespávačky na ubytku.
Mojich 7 naj miest na Slovensku
Mojich 7 obľúbených miest na Slovensku, ktoré musíte vidieť, zažiť a samozrejme si odfotiť....
Ako prebieha fotenie?
Krásne fotografie môžete mať aj keď nie ste modelka, fotím všetky ženy bez ohľadu na vek, alebo veľkosť šiat....